Број на оглас: 3912826
Објавен на: 05.04.2021, 13:59
1 / 4

Transplantacija na kosa vo Turcija

1 €

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Трансплантација на коса во Истанбул Турција по супер поволна цена и сертификат за доживотна гаранција. Во цената добивате целосно организиран план, со вклучен смештај за две ноќи, појадок, преведувач по потреба, и сите други потребни медицински третмани, како и 24/7 достапност и помош за секој пациент. Слики "пред и потоа" достапни во секое време, дури и средба "очи во очи" возможна по договор во кој било град, како сведоштво за успешните резултати од операцијата. Подобар изглед во јавност е секогаш добредојден, но, и подобар изглед за самиот себеси секое утро во огледало е благослов. Знам како е, сум бил таму. Јавете се бесплатна консултација и за бесплатна евалуација и добијте ја вашата персонализирана понуда во рок од 1 час!
П.с. Јас не сум доктор, ами само еден задоволен пациент што сака да сподели искуство и да помогне на луѓе што го имаат истиот проблем што јас повеќе го немам!
Тимот што ја врши операцијата се состои од искусен доктор кој веќе 15 годни дејствува во областа на дерматологијата, т.е. пластична хирургија, и техничари коишто се со него исто толку долг период.