Број на оглас: 3912431
Објавен на: 22.04.2021, 10:33
1 / 12

JONWAY RANGER - 150

650 €
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2009
Модел:
JONWAY RANGER - 150
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Скутерот е во одлична состојба
Спремен за сезонот со променет:
Акумулатор, Свеќица, Улје во
машина, Улје во дефренцијал,
Проверен Каиш, Пали на Алансер,
Има курбла, И има Аларм и пали на
далинско без клуч, Многу удобен за
возење и многу удобен за седење,
Седиштето е фабрички тапацир ниту
гребнато ниту скинато исто
така и Визирот и фаровите се супер и
не се оштетени односно пожолтени.

Може да се види во секое време нормално со претходно најавено.

Скутерот е пали вози и немате никакво вложување во него.

Цената е: 650.€☎️= 078 / 426 / 909 =☎️