Број на оглас: 3912296
Објавен на: 21.04.2021, 21:37
1 / 7

Povolno se prodavam kuka

88.000 €
Број на соби:
6
Квадратура:
177 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Друго
Дворна површина:
363 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
1998
Година на реновирање:
2020
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
4 Паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
N. Leskoec - ohrid

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukata se naoga na pocetok na n. Leskoec 4km. do centar na Ohrid.