Број на оглас: 3912084
Објавен на: 12.04.2021, 20:46
1 / 10

Mercedes c 220cdi 2001 altomatik odlicen

3.666 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg do 11 2021 servisiran odlicen