Број на оглас: 3911817
Објавен на: 04.04.2021, 14:28
1 / 11

Drebong i dr Masini (071588002)

100 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Drebong i univerzalni masini
Drebong Cakovec 50 rabotna dolz 2 drugiot pobeda 1 mtr rabotna dolzi 3 germanski 50 cm rabotna dolzina i drugi alati
Informacii samo na ovoj broj 071 588 002