Број на оглас: 3911504
Објавен на: 17.04.2021, 20:28
1 / 6

sony experia e4 i alcatel pop 3 5.0

60 € Цената не е фиксна
Марка:
Sony
Модел:
experia 4g
Боја:
White
Интерна меморија:
до 1 GB
РАМ меморија:
1,5 GB
Големина на екранот:
4,1 - 4,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Двата телефони се во целосна исправност , со минимални траги на користење максимално зачувани . Фул паковање се и.двата телефони.цена за еден е 30'€ доколку.се земат двата може за 50 €. Телефон за контакт 078 387 510 може i viber.
https://www.gsmarena.com/sony_xperia_e4g-7059.php
https://www.gsmarena.com/alcatel_pop_3_(5)-7776.php