Број на оглас: 3911423
Објавен на: 20.04.2021, 18:58
1 / 1

ODKUPUVAM AVTOMOBILI

5.000 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


- KUPUVAM VOZILA ISKLUCIVO NA MK TABLI NAJMNOGU DO 5000 E I SAMO SO REALNI CENI
- HITNO
- ITNO
- EVTINO
- EFTINO
- POVOLNO
- VOZILA
- KOLI

- OPEL ASTRA H
- WV GOLF
- SEAT LEON