Број на оглас: 3911383
Објавен на: 18.04.2021, 19:50
1 / 10

Mercedes-Benz B180 CDI - Avantgarde - 05

По Договор
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
B 180
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.11625
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5
Avto Saska
Solidarnost 92
Штип
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes-Benz B180 CDI - Avantgarde - 05

Авто Сашка како Претпријатие ви нуди
-Продажба на половни автомобили
-Сопствен лизинг
-Замена на автомобили
-Контакт : 070-28/49/59 , 078-33/69/67

Se Prodava Mercedes B180 CDI
-Avantgarde
-2005 Godina
-106 Konjski sili
-213.000 Kilometri
-Komandi na volan
-Tempomat
-6 brzinski menuvac
-Novi gumi
-Kompletno servisiran
-Registriran cela godina