Број на оглас: 3911261
Објавен на: 22.04.2021, 11:41
1 / 12

Mini Cooper S 1.6

5.300 €
Марка:
Mini
Модел:
Cooper S
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Жолта
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
128 kw / 174 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
Premium & MKD Automobile
Крива Паланка

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mini Cooper S 1.6
128kw/ 170ks
2007god.

Цена 5300е
Тел 078366177

Сервисиран и регистриран до 10/2021год.
Автомобилот е како кукла во без прекорна состојба абсолутно како нов автомобил, без гребка, максимално сочуван со посебен третман 🙂
Дозволена е секаква проверка

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4342682885746465&id=139031032778359