Број на оглас: 3911209
Објавен на: 18.04.2021, 13:00
1 / 12

Suzuki GSX-R 1000 K6

4.690 € Цената не е фиксна 5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Suzuki
Вид:
Спортски
Година:
2006
Модел:
GSXR

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


ЗАМЕНА ЗА АВТОМОБИЛ
Се продава Suzuki GSX-R K6 1000cc во перфектна состојба.
- 2006 година
- 50.000 реални километри
- На секои 4.000 сервисиран (последен сервис пред 200км)
- Full Arrow System од грана
- Сменет е топот (го имам и Arrowot)
- BMC Racing air filter
- 195HP
- Можна е замена за 530D Е60 или А6 3.0 со моја доплата.
Со моторот доаѓа гратис:
- https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3756657
- https://www.reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3880306