Број на оглас: 3911201
Објавен на: 22.04.2021, 11:41
1 / 12

Toyota Rav4 2.2 D4D Luxury Keyless

7.500 €
Марка:
Toyota
Модел:
RAV 4
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4
Premium & MKD Automobile
Крива Паланка

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Toyota Rav4 2.2 D4D Luxury Keyless
100kw / 136ks
4x4 Lock
2007 година

цена 7500e
тел: 078 366 177

Нов увоз, платени сите давачки до регистрација
(царина,Tuv и хомологација)

Идеален урбан теренец, економичен за одржавање со мотор на ланче.
Автомобилот е во безпрекорна состојба без ниту една забелешка како козметички така и механички, мотор, менувач, турбина, замаец, дизни, подвожје, кардан чисто нови

поседува 4 чисто нови гуми
централно заклучување
паметен клуч Key less
6 степен менувач
4х4 погон на сите 4 тркала
Lock копче (блокада на деференцијал)
кожен салон
подгрев на седишта
ел. и воздушно подесување на седишта
темпомат
ABS
Esp пролизгување
isofix
ел. прозорци
ел. ретровизори со преклоп
CD шаржер х6
двозонски климатроник
халогенки
диодни штопови
лупа фарови
17’’ алу. фелни
сензор за дожд
сензор за светлина
кровни носачи

Автомобилот е без конкуренција!!!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4403049703043116&id=139031032778359