Број на оглас: 3911046
Објавен на: 22.04.2021, 09:51
1 / 5

IMT - 506 MotoKultivator

220 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Moze sa se vidi so sekoa vreme !!!
PALI-VOZI