Број на оглас: 3910983
Објавен на: 22.04.2021, 16:59
1 / 6

Seat leon 1,9 tdi

4.800 €
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava seat leon 1,9 tdi, 105 ks crna boja redovno servisirano. Voziloto e vo odlicna sostojba, pominati kilometri 230 000. Kolata Moze da se vidi vo sekoe vreme. Moze zamena za vw pasat b6. Telefon za kontakt 079 255 269.