Број на оглас: 3910981
Објавен на: 18.04.2021, 16:24
1 / 3

Sony A/V receiver

5.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


Sony A/V receiver, vo odlicna sostojba.5 po 135 wati, Ima opticki vlez ,koaksijalen,hdmi vlezovi. Odlicen zvuk.Kako Nov.