Број на оглас: 3910684
Објавен на: 22.04.2021, 01:34
1 / 11

Ford Focus 2007 1.4 80ks

3.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ford focus 1.4 80ks. Prva registracija 12/2007.
Voziloto e vo odlicna sostojba, redovno servisirano i odrzuvano.
Neuvezuvana, kupena vo mk so 107000 realni kilometri.
Motor, menuvac, podvozje vo odlicna sostojba.
16" novi BF Goodrich m+s gumi 205/55.

Moze da se vidi vo sekoe vreme barajte na ovoj broj 070 306 249
070 306 249