Број на оглас: 3910677
Објавен на: 15.04.2021, 13:40
1 / 9

FORD FIESTA 1.25 16V--Z-TEC--REDIZAJN-MODEL 2007--144.000 KM

3.100 € Цената не е фиксна
Марка:
Ford
Модел:
Fiesta
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


FORD FIESTA 1.25 16V--55KW--75KS-EURO 4
--KLIMA LADI ODLICNO
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--4X AIR BAG
--FABRICKO CD RADIO
--4 NOVI SAWA GUMI M+S
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, MENUVAC, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD SLOVENIJA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2007,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2006
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!