Број на оглас: 3910487
Објавен на: 21.04.2021, 10:27
1 / 5

Audi a1 5x100 original gumi i bandazi 15 ki

370 € Цената е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
4.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
110
Ширина на гума:
195
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 15 ki 5x100 Audi a1 original bandazi so gumi RIKEN m+s 195 55 15 dot 2020 vozeni samo dva meseci, kupeni od motocentar.
Cena fix