Број на оглас: 3910442
Објавен на: 09.04.2021, 17:12
1 / 4

Гуми 185/55/15

500 МКД 650 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
185
Висина:
55
Дијаметар:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Продавам гуми 185/55/15:
- 3 летни GENERAL
- 1 зимна PIRELLI

Гумите се во релативно добра состојба...

Се продаваат комлет сите 4 за 1500 ден.