Број на оглас: 3910270
Објавен на: 03.04.2021, 00:00
1 / 11

Се Продава Реновиран Стан во Кочани

600 €
Број на соби:
2,5
Квадратура:
73 m²
Греење:
Дрва
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Полу наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1991
Година на реновирање:
2016
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
ул. „Скопска“

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава стан на улица „Скопска“ 6/12 Кочани, со површина од 73 метри квадратни и подрумски простоирии од 6 метри квадратни.

Целосно реновиран, со ориентација исток-север-запад и многу убав поглед.

Во близина на панаѓурот.

Цената на станот е 600 евра од квадрат.