Број на оглас: 3910017
Објавен на: 02.04.2021, 20:01
1 / 12

Mercedes ml270 cdi 4x4

5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 270
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes ml270 od oprema poseduva:
-tempomat
-elektrika na retrovizori
-avtomatsko sobiranje na retrovizori
-registriran do 3mesec 2022god.
-Novi gumi mishelin

-