Број на оглас: 3909931
Објавен на: 20.04.2021, 09:01
1 / 3

Freza iskra 1050w

3.400 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Freza iskra RN-E 1050w so dodatoci vo drvena kutija.
Frezata e nova.