Број на оглас: 3909875
Објавен на: 21.04.2021, 17:25
1 / 1

Vikendica na Ezero Kozjak naselba breznicka

8.999 € 9.010 €
Квадратура:
24 m²
Број на соби:
2
Греење:
Дрва
Наместена:
Делумно

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vikendica vo naselba breznicka so pogled na ezero Kozjak so cist imoten list
Poveke informacii na tel
075200047