Број на оглас: 3909868
Објавен на: 17.04.2021, 21:12
1 / 7

Opel Adam 2013

8.500 €
Марка:
Opel
Модел:
Adam
Година:
2013
Гориво:
Бензин
Километри:
95000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba bez zabeleski do registracija