Број на оглас: 3909724
Објавен на: 23.04.2021, 08:57
1 / 12

Mercedes Tourismo 17 RHD - L

69.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автобуси

Вид на оглас: Се продава


Mercedes Tourismo 17 RHD - L
2009 god Euro 5
315 KW - 428 PS mercedes Motor
Automatic - Astronik 12 brzini
57+2+1 sedista
Avtobusot e vo odlicna sostojba
Cena 69.000 evra do registracija

Потврден огласувач
 Ekstra Bus Kavadarci (претпријатие)