Број на оглас: 3909699
Објавен на: 02.04.2021, 14:52
1 / 4

Branik za Audi A3 S Line 2009 / 2012

350 € Цената е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
5000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.11625
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


.