Број на оглас: 3909525
Објавен на: 16.04.2021, 13:00
1 / 2

Сертифицирани лозови садници, винска сорта Рајнски Ризлинг.

30 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Хортикултура - растенија

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат Сертифицирани садници од винската сорта Рајнски Ризлинг 5250 броја. Прва класа.
Цена 30ден. Инфо на број:075 598 789
Sertificirani lozovi sadnici, vinska sorta.