Број на оглас: 3909478
Објавен на: 16.04.2021, 13:00
1 / 5

Se prodava

7.000 €
Марка:
BMW
Модел:
X 3
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw x3 registriran vo top sostojba.110kw 150 ks so najdobriot motor od 2.0 .kompleten servis ..dzipot e top.samo za seriozni kupuvaci...bez zameni