Број на оглас: 3909162
Објавен на: 11.04.2021, 22:26
1 / 5

ДУЌАН

По Договор
Квадратура:
33 m²
Греење:
Друго

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмуваат два дуќани Локал 2 и Локал 3 Дуќаните се со посебен саат за струја, посебен саат вода, посебен тоалет, посебен влез, на прекрасна локација на ул. ЦВЕТАН ДИМОВ 13 СПРОТИ ЦРКВАТА СВЕТА ПЕТКА.