Број на оглас: 3908944
Објавен на: 13.04.2021, 01:06
1 / 5

Se prodava lozje pred 12-deca

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Lozjeto granici so pesackata pateka i so asfaltot
Cena po dogovor