Број на оглас: 3908904
Објавен на: 21.04.2021, 10:27
1 / 6

Audi a1 5x100 original bandazi alu felni

550 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
4.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
110
Ширина на гума:
215
Висина на гума:
45
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam original bandazi so gumi od Audi a1.
215 45 16 Michelin SPORT Primacy 3 dot 2018 gumi.
Bez grebka!!!