Број на оглас: 3908659
Објавен на: 17.01.2022, 12:28
1 / 7

Plac na atraktivna lokacija

29.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
6000 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac/niva od 6000 m2 na glaven pat Gostivar-Ohrid, vo blizina na selata Novo Selo i Cerovo kon Simnica so imoten list,pogoden za gradba. Informacii na tel. 070382022 i 070200298.