Број на оглас: 3908482
Објавен на: 18.04.2021, 20:00
1 / 5

Letni gumi 17-ki 215 55 17

5.000 МКД
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
215
Висина:
55
Дијаметар:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 letni gumi 215 55 17