Број на оглас: 3908465
Објавен на: 18.04.2021, 20:00
1 / 2

Celicni bandasi so gumi 15-ki 4×108 za peugeot - citroen

10.000 МКД
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со зимски гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
Останато
Број на дупки во бандаж:
Со 4 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
108
Ширина на гума:
185
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasite se vo odlicna sostojba, se prodavaat komplet so zimsku gumi goodyear 185 65 15
Gumite se kako novi.