Број на оглас: 3907656
Објавен на: 31.03.2021, 17:58
1 / 5

Ford focus 1.8 TDCI “ Za Delovi “

88 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford focus 1.8 TDCI Za delovi