Број на оглас: 3907414
Објавен на: 31.03.2021, 14:16
1 / 12

Багер Ровокопач 1,5Т

16.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Се продава нов нов Багер ровокопач 1,5Т донесен од Кина со KUBOTA(Јапонска Машина!!!). Со него следуваат
- Корпа (20,40,60,80cm)
- Хилта за кршење бетон
- Сврдле(80cm)
- Гребло(40cm) и
Брза спојка за полесно приклучување на сите елементи.