Број на оглас: 3906404
Објавен на: 21.04.2021, 20:28
1 / 7

VELOSIPED ROG LJUBLJANA

4.000 МКД Цената не е фиксна
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
28 "
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


se prodava velosiped rog ljubljana vo ispravna sostojba