Број на оглас: 3906233
Објавен на: 19.04.2021, 07:37
1 / 2

Bandazi 16ki za pezo;citroen:volvo i dr

200 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
7J
Дијаметар:
16
Дијаметар на дупка:
108
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazite se extra pravi zdravi ne farbani