Број на оглас: 3906196
Објавен на: 30.03.2021, 13:06
1 / 6

Bmw e90 320d

6.500 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bmw e90 320d 120kw / 163hp registrirano do avgust 2021 smeneti amortizeri diskovi plocki remenica kaisi zategaci greaci zadni novi gumi 255 35 18 kolata e fabricen M paket mozna zamena info na tel 070 799 599