Број на оглас: 3906126
Објавен на: 22.04.2021, 14:05
1 / 1

Bandaz mercedes 205.55.16

50 € Цената е фиксна
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
7.5J
Дијаметар:
16
Дијаметар на дупка:
112
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Raspar bandaz so guma zdrav prav