Број на оглас: 3906063
Објавен на: 08.04.2021, 18:50
1 / 4

Се Продава Kymco Agility 70сс

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Kymco
Вид:
Скутер
Година:
2015
Модел:
Agility
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Скутерот е доста сочуван и гаражиран и има поминато 12 600km. Купен е како 50сс и е појачан на 70сс и е на прв газда. Оддржуван е често и користен за превоз до работа и назад.

За повеќе информации јавите се на ЗОРАН
078 429 050