Број на оглас: 3905872
Објавен на: 23.04.2021, 08:15
1 / 12

OPEL MERIVA 1,7 CDTI 110 KS 2013 COSMO SPORT EXTRA !

5.950 € Цената е фиксна 6.400 €
Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5
SUPERAVTO
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL MERIVA 1,7 CDTI 110 KS OD 2013 GOD SO COSMO SPORT PAKET SEGA UVEZENA OD ITALIJA SO MNOGU OPREMA:
- CLIMATRONIC
- AIRBAGS
- BOARD COMPUTER
- SERVO KOZEN VOLAN
- TEMPOMAT CRUISE CONTROL
- ABS KOCNICI
- ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJE
- CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
- ELEKTRIKA NA SITE STAKLA
- ELETKRIKA NA RETROVIZORI
- ALUMINIUMSKI BANDAZI SO ODLICNI GUMI
- SVETLA ZA MAGLA
- ZATEMNETI STAKLA
- RADIO CD SO KOMANDI NA VOLAN
- SENZOR ZA DOZD
- SENZRO ZA SVETLA
- START STOP
- COSMO KOZEN SALON SO KOMBINACIJA STOF
- SERVISNA KNIGA DO POSLEDEN KM
- PLATENI SE CARINA I HOMOLOGACIJA
- BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!