Број на оглас: 3905670
Објавен на: 20.04.2021, 18:14
1 / 6

Penta Mariner 5 cv

350 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Mariner 5 cv vo dobra sostojba so dokumenti
Kontakt na
076 604 676 VIBER