Број на оглас: 3905290
Објавен на: 23.04.2021, 10:35
1 / 10

Hundai santa fe 22cdti 2008god fabrika

6.888 € 6.999 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Santa Fe
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2022
Сила на моторот:
114 kw / 155 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hundai sata fe 22cdti 2008gdo vo fabrucna sostojba cena za kes 6800e 071987564 robert