Број на оглас: 3905253
Објавен на: 22.04.2021, 19:35
1 / 3

HP Proliant DL360 G5

6.000 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Сервери и додатоци

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Нов (некористен) сервер HP Proliant DL360 G5, серверот е со два Xeon E5450 процесори и 8gb ram (може и со 16gb ram).
Серверот е со две напојувања од по 700W.