Број на оглас: 3904542
Објавен на: 08.04.2021, 20:54
1 / 6

Suzuki burgman 125cc

1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Suzuki
Вид:
Останато
Година:
2010
Модел:
Burgman 125
Километри:
25000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Motorot e vo super sostojba
Full servis