Број на оглас: 3904390
Објавен на: 04.04.2021, 19:50
1 / 8

Se prodava VW Jetta 2008 godina

5.300 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Jetta
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volkswagen Jetta 1.9 TDI 77 kW proizvedena 2007 godina, datum na prva registracija 2008 godina.

Kilometraza: 220 000km moze da se proveri na servis. Kolata ne e uvezuvana. Voziloto e vo odlicna sostojba, redovno e servisirano. Registrirana do Juni 2021.

Doagja so komplet letni i zimski gumi.

Kontakt: 077 939 541 Aleksandar