Број на оглас: 3904068
Објавен на: 14.04.2021, 16:42
1 / 10

Ford Mondeo 2.0tdci 131ks 2003 6brzini

2.000 €
Марка:
Ford
Модел:
Mondeo
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2021
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


070553593