Број на оглас: 3903869
Објавен на: 22.04.2021, 11:08
1 / 11

Bmw 118 dizel 2008 godina

1 €
Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2022
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmw 118d 2008 godina so 143ks face lift,
Kolata e uvezena od shvajcarija so plateni site davachki do registracija.