Број на оглас: 3903582
Објавен на: 23.04.2021, 09:10
1 / 12

VW PASSAT B6 2.0 TDI

5.200 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW Passat B6 2.0 TDI
Od oprema poseduva:
-aluminiumski 16 bandazi
-parking senzori predni i zadni
-senzor za dozd
-tempomat
-komandi na volan
-navi dvd
-climatonic
-avtomatski DSG menuvac
Komplet servisiran motor menuvac vo besprekorna sostojba so servisna kniska