Број на оглас: 3902868
Објавен на: 15.04.2021, 12:53
1 / 10

ATEGO SO KRAN

1 € Цената не е фиксна
BULA FORKLIFT
ul .101 br.103 Sedlarce Tetovo
Тетово
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Вид на оглас: Се продава


ATEGO 1228
KM 338000
GODINA 2001
KLIMA
NOVI GUMI
KRAN PALFINGER FABRICKI 10000 - 2001 , 8 METRI
SANDUK 5.2 X 2.3
NOSIVOST 4650 KG